Reisverslagen, Verslag open rit 9 april 2006 Liempde


 

Achteraf hoorden wij allerlei verhalen van leden van onze club die deze rit hebben gereden of wilden rijden. We zijn blijkbaar allemaal druppels-gewijs daar binnengekomen en globaal naar de intekenlijst gekeken en het bedroevende lage aantal inschrijvingen ge-zien en onze conclusies daaruit getrokken. Toch deels foute conclusies. Jammer, want het was een heel aardige rit. De volgende keer betere afspraken maken: bijvoorbeeld afspreken op een bepaald tijdstip bij de Dorpsherberg zonder Ton uit z´n bed te bellen. Er waren zeker een 7- tal motorrijders van onze club die de rit hebben gereden of wilden rijden, alleen wisten we het niet van elkaar. Toen ik daar in het café De Ploeg binnenstapte was er weinig te doen. Eenzaam zat iemand achter een blaadje papier waarop de inschrijvingen werden vermeld. Na even te hebben gezeten kwam Johan v.d.Burgt binnen en even later Rian v. Kessel met Tinus Verhagen van MC d,n Dommel. Met nog een andere motorrijder zijn we na een half uurtje maar vertrokken. Met z´n vijven dus.

Er mankeerde niks aan die rit.: een mooie route door Brabant, een stukje Duitsland, de Achterhoek en via de Posbank , de Veluwe en een stuk Rijndijk weer op huis aan. Het was een lange rit , meer dan 300 km, en doordat we hier en daar even bleven plakken werd het toch een latertje. Het ging iets minder vlot dan we gewend zijn. We hebben ons tegoed gedaan aan uitsmijters bij Hotel Cafe Restaurant De Roskam in Drempt, een klein plaatsje bij Doesburg in de Achterhoek.Vorig jaar was MC Olland met een grote groep deelnemers bij de Open Rit van MC de Ploeg, ik meen wel ca. 20 of 25 man, maar toen was het ook een open rit in plaats van onze eigen rit. Ik meen me ook te herinneren dat het toen wat beter weer was. Het was tamelijk koud deze dag en regen dreigde voortdurend, dus dat de deelname onzerzijds wat minimaal was, was te verklaren. De rit wordt bewaard dus misschien in de nabije toekomst word je in de gelegenheid gesteld om deze rit nog eens te rijden.

Tinus Toer.